Zuhause / Fixed Inductors / CDPH45D13FHF-100MC
minImg
CDPH45D13FHF-100MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDPH45D13FHF-100MC
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 1.1A 264 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.04A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.055" (1.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.177" W (4.70mm x 4.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 264mOhm Max
Inductance 10 µH