Zuhause / Fixed Inductors / CDPH4D19FNP-3R3MC
minImg
CDPH4D19FNP-3R3MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDPH4D19FNP-3R3MC
Beschreibung:
FIXED IND 3.3UH 3.8A 33 MOHM SMD
Auf Lager : 16102
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 3.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 33mOhm Max
Inductance 3.3 µH