CDR31BX332BKMPAJ
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
CDR31BX332BKMPAJ
Beschreibung:
CAP CER 3300PF 100V BX 0805
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 3300 pF
Features -
Failure Rate P (0.1%)