CDR32BX103BKUS7370
KEMET
Produkt-Nr.:
CDR32BX103BKUS7370
Hersteller:
KEMET
Beschreibung:
CAP CER 10000PF 100V BX 1206
Auf Lager : 9514
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient BX
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Thickness (Max) 0.051" (1.30mm)
Mfr KEMET
Capacitance 10000 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)