CDR33BP102BFWPAJ
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
CDR33BP102BFWPAJ
Hersteller:
Vishay Vitramon
Beschreibung:
CAP CER 1000PF 100V BP 1210
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient BP
Product Status Active
Ratings -
Series Military, MIL-PRF-55681, CDR33
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Thickness (Max) 0.049" (1.25mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 1000 pF
Features -
Failure Rate P (0.1%)