CDR34BP472BJWSAJ
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
CDR34BP472BJWSAJ
Beschreibung:
CAP CER 4700PF 100V BP 1812
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient BP
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 4700 pF
Features -
Failure Rate S (0.001%)