CDR34BP682AKZRAT
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
CDR34BP682AKZRAT
Beschreibung:
CAP CER 6800PF 50V 10% BP 1812
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient BP
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 6800 pF
Features -
Failure Rate R (0.01%)