CDR35BP822BFWRAT
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
CDR35BP822BFWRAT
Beschreibung:
CAP CER 8200PF 100V BP 1825
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient BP
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 8200 pF
Features -
Failure Rate R (0.01%)