CDR35BX124BMZMAT
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
CDR35BX124BMZMAT
Beschreibung:
CAP CER 0.12UF 100V 20% BX 1825
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±20%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient BX
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.12 µF
Features -
Failure Rate M (1%)