CDR35BX154BKUS7185
KEMET
Produkt-Nr.:
CDR35BX154BKUS7185
Hersteller:
KEMET
Beschreibung:
CAP CER 0.15UF 100V BX 1825
Auf Lager : 277
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient BX
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr KEMET
Capacitance 0.15 µF
Features -
Failure Rate S (0.001%)