CDR35BX823BKWSAJ
Vishay Vitramon
Produkt-Nr.:
CDR35BX823BKWSAJ
Beschreibung:
CAP CER 0.082UF 100V BX 1825
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications High Reliability
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 100V
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Size / Dimension 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Package / Case 1825 (4564 Metric)
Thickness (Max) 0.059" (1.50mm)
Mfr Vishay Vitramon
Capacitance 0.082 µF
Features -
Failure Rate S (0.001%)