CDR74NP-220NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDR74NP-220NC
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 1.1A 120 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.191" (4.85mm)
Tolerance -15%, +25%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.303" L x 0.280" W (7.70mm x 7.10mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm Max
Inductance 22 µH
Series CDR74
Type -
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 19.5MHz