Zuhause / Fixed Inductors / CDR7D43MNNP-560NC
minImg
CDR7D43MNNP-560NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDR7D43MNNP-560NC
Beschreibung:
FIXED IND 56UH 850MA 266.3 MOHM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.75A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±25%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 266.3mOhm Max
Inductance 56 µH