CDRH104NP-680MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH104NP-680MC
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 930MA 260MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 930 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.386" L x 0.350" W (9.80mm x 8.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 260mOhm Max
Inductance 68 µH