CDRH127-150MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH127-150MC
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 4.5A 27 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.315" (8.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 4.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 27mOhm Max
Inductance 15 µH