CDRH3D18NP-100NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH3D18NP-100NC
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 900MA 205MOHM SMD
Auf Lager : 31377
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 900mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 900 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 205mOhm Max
Inductance 10 µH