CDRH4D11NP-5R6NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH4D11NP-5R6NC
Beschreibung:
FIXED IND 5.6UH 1.2A 154MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 900mA
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 154mOhm Max
Inductance 5.6 µH