Zuhause / Fixed Inductors / CDRH4D14LDNP-2R2NC
minImg
CDRH4D14LDNP-2R2NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH4D14LDNP-2R2NC
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 2.6A 40 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.05A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.059" (1.50mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.181" L x 0.181" W (4.60mm x 4.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 40mOhm Max
Inductance 2.2 µH