CDRH4D18NP-2R7NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH4D18NP-2R7NC
Beschreibung:
FIXED IND 2.7UH 1.28A 105MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 7.96 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.28 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 105mOhm Max
Inductance 2.7 µH