CDRH4D22NP-820NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH4D22NP-820NC
Beschreibung:
FIXED IND 82UH 580MA 794.6 MOHM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 300mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.094" (2.40mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 580 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 794.6mOhm Max
Inductance 82 µH