CDRH4D28NP-330NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH4D28NP-330NC
Beschreibung:
FIXED IND 33UH 560MA 331.3 MOHM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 560 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 331.3mOhm Max
Inductance 33 µH