CDRH5D28NP-100NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH5D28NP-100NC
Beschreibung:
FIXED IND 10UH 1.3A 65 MOHM SMD
Auf Lager : 16857
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 65mOhm Max
Inductance 10 µH