CDRH5D28NP-680NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH5D28NP-680NC
Beschreibung:
FIXED IND 68UH 520MA 355MOHM SMD
Auf Lager : 36210
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 520 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.224" L x 0.224" W (5.70mm x 5.70mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 355mOhm Max
Inductance 68 µH