CDRH6D38-7R4NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH6D38-7R4NC
Beschreibung:
FIXED IND 7.4UH 2.3A 31 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 31mOhm Max
Inductance 7.4 µH