CDRH6D38NP-150NC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRH6D38NP-150NC
Beschreibung:
FIXED IND 15UH 1.6A 57 MOHM SMD
Auf Lager : 9293
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.6 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 57mOhm Max
Inductance 15 µH