CDRR75NP-220MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRR75NP-220MC
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 1.7A 85 MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 960mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 85mOhm Max
Inductance 22 µH