CDRR75NP-470MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CDRR75NP-470MC
Beschreibung:
FIXED IND 47UH 1.08A 190MOHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 600mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.189" (4.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.08 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 190mOhm Max
Inductance 47 µH