Zuhause / Speakers / CDS-2844-32-SP
minImg
CDS-2844-32-SP
CUI Devices
Produkt-Nr.:
CDS-2844-32-SP
Hersteller:
CUI Devices
Beschreibung:
SPEAKR 32OHM 250MW TOP PORT 91DB
Auf Lager : 986
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Frequency Range 480 Hz ~ 6.5 kHz
Shape Round
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 0.173" (4.40mm)
Product Status Active
Ratings -
Power - Rated 250 mW
Technology Magnetic
Frequency - Self Resonant 600Hz
Mfr CUI Devices
Material - Cone Polyethylene Terephthalate (PET)
Efficiency - Type Sound Pressure Level (SPL)
Distortion Rating 5% @ 1kHZ, 0.25W
Efficiency - dBA 91.00
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Termination Solder Pads
Size / Dimension 1.102" Dia (28.00mm)
Material - Magnet Nd-Fe-B
Series CDS
Type General Purpose
Power - Max 500 mW
Port Location Top
Package Box
Impedance 32 Ohms
Efficiency - Testing 100mW/100mm