CDS15FD111GO3
Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Produkt-Nr.:
CDS15FD111GO3
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Dielectric Material Mica
Height - Seated (Max) 0.291" (7.40mm)
Tolerance ±2%
Lead Spacing 0.232" (5.90mm)
Voltage - Rated 500 V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.441" L x 0.150" W (11.20mm x 3.80mm)
Mfr Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Capacitance 110 pF