CDS425WWWIP
Dialight
Produkt-Nr.:
CDS425WWWIP
Hersteller:
Dialight
Beschreibung:
LED ENG CD WHT LNR STRP 3250K
Benutzer handbuch
Lens Type -
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle -
Color White, Warm
Current - Test -
Current - Max 350mA
CRI (Color Rendering Index) -
Size / Dimension 425.00mm L x 50.00mm W
Lumens/Watt @ Current - Test -
Product Status Obsolete
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature 600lm
Series CD
Temperature - Test -
Type LED Engine
Mfr Dialight
Height 28.00mm