CDSA40G2WF-1
ChromeLED
Produkt-Nr.:
CDSA40G2WF-1
Hersteller:
ChromeLED
Beschreibung:
DISPLAY 7SEG 0.40" SGL GREEN 10D
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color Green
Current - Test 10mA
Size / Dimension 0.508" H x 0.379" W x 0.250" D (12.90mm x 9.63mm x 6.36mm)
Millicandela Rating 10mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 70mW
Common Pin Common Anode
Package / Case 14-DIP
Number of Characters 1
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.40" (10.16mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V