Zuhause / TVS Diodes / CDSOT23-T24CAN
minImg
CDSOT23-T24CAN
Bourns Inc.
Produkt-Nr.:
CDSOT23-T24CAN
Hersteller:
Bourns Inc.
Paket:
SOT-23
Beschreibung:
TVS DIODE 24VWM 40VC SOT23
Auf Lager : 285435
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Bidirectional Channels 2
Operating Temperature -40°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 8A (8/20µs)
Applications CAN
Capacitance @ Frequency 22pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 26.2V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse -
Product Status Active
Supplier Device Package SOT-23
Series -
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 40V
Package / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 24V