CDTA40Y1W
ChromeLED
Produkt-Nr.:
CDTA40Y1W
Hersteller:
ChromeLED
Beschreibung:
DISPLAY 7SEG 0.40" TRI YELLOW 24
Auf Lager : 5
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Color Yellow
Current - Test 10mA
Size / Dimension 0.630" H x 1.185" W x 0.276" D (16.00mm x 30.10mm x 7.00mm)
Millicandela Rating 3mcd
Product Status Active
Series -
Power Dissipation (Max) 75mW
Common Pin Common Anode
Package / Case 24-DIP
Number of Characters 3
Display Type 7-Segment
Digit/Alpha Size 0.40" (10.16mm)
Mfr ChromeLED
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V