CEP125NP-0R8MC
Sumida America Components Inc.
Produkt-Nr.:
CEP125NP-0R8MC
Beschreibung:
FIXED IND 800NH 16.5A 2.5MOHM SM
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 25.7A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.220" (5.60mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 16.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.5mOhm Max
Inductance 800 nH