CF0805D121R-10
Laird-Signal Integrity Products
Produkt-Nr.:
CF0805D121R-10
Beschreibung:
CMC 400MA 2LN 120 OHM SMD
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 400mOhm
Impedance @ Frequency 120 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CF0805
Voltage Rating - DC -
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 400mA