CF1/2W2K2JTB
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
CF1/2W2K2JTB
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 2.2K OHM 5% 1/2W AXIAL
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.354" L (3.20mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series CF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W