CF1/8W100KJT
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
CF1/8W100KJT
Beschreibung:
RES 100K OHM 5% 1/8W AXIAL
Auf Lager : 800
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 100
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient -500/ +350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series CF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W