CF12JT51R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CF12JT51R0
Beschreibung:
RES 51 OHM 5% 1/2W AXIAL
Auf Lager : 26555
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 51 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W