CF14GT39R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CF14GT39R0
Beschreibung:
RES 39 OHM 2% 1/4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -400ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 Ohms
Series CF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W