CF18JA22M0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CF18JA22M0
Beschreibung:
RES 22M OHM 5% 1/8W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.130" L (1.70mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient 0/ -1500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 22 MOhms
Series CF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W