CF1JB220K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CF1JB220K
Beschreibung:
RES 220K OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -850ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 kOhms
Series CF
Power (Watts) 1W