CF1W47KJTB
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
CF1W47KJTB
Beschreibung:
RES 47K OHM 5% 1W AXIAL
Auf Lager : 1000
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 kOhms
Series CF
Power (Watts) 1W