CF1W680KJTB
Lumimax Optoelectronic Technology
Produkt-Nr.:
CF1W680KJTB
Beschreibung:
RES 680K OHM 5% 1W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 kOhms
Series CF
Power (Watts) 1W