CF2JB470K
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CF2JB470K
Beschreibung:
RES 470K OHM 5% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.591" L (5.00mm x 15.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -850ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 kOhms
Series CF
Power (Watts) 2W