CFB-115A-7-20M
R-K Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CFB-115A-7-20M
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 20MIN 10A 120V
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 8 Pin (Octal)
Delay Time 12 Sec ~ 20 Min
Circuit SPDT (1 Form C)
Function Off-Delay
Voltage - Supply 115VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC