CFB-125D-5-5M
R-K Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CFB-125D-5-5M
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 5MIN 10A 120V
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 3 Sec ~ 5 Min
Function Off-Delay
Voltage - Supply 125VDC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC