CFB-24A-5-5H
R-K Electronics, Inc.
Produkt-Nr.:
CFB-24A-5-5H
Beschreibung:
RELAY TIME DELAY 5HR 10A 120V
Benutzer handbuch
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Plug In, 11 Pin (Octal)
Delay Time 3 Min ~ 5 Hrs
Circuit DPDT (2 Form C)
Function Off-Delay
Voltage - Supply 24VAC
Package Bulk
Contact Rating @ Voltage 10A @ 120/240VAC