CFH350A22RJ
TE Connectivity Passive Product
Produkt-Nr.:
CFH350A22RJ
Beschreibung:
RES CHAS MNT 22 OHM 5% 750W
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) 1.181" (30.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 4.331" L x 3.740" W (110.00mm x 95.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 22 Ohms
Series CFH
Power (Watts) 750W