CFM12JT16R0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CFM12JT16R0
Beschreibung:
RES 16 OHM 5% 1/2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 16 Ohms
Series CFM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W