CFM12JT51K0
Stackpole Electronics Inc
Produkt-Nr.:
CFM12JT51K0
Beschreibung:
RES 51K OHM 5% 1/2W AXIAL
Auf Lager : 10007
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.256" L (2.30mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 51 kOhms
Series CFM
Power (Watts) 0.5W, 1/2W